Stuhi në bregdet, moti bën kthesën e papritur

Ndaje

Moti ka bere nje kthese te menjehershme sot, ku nga ditet me te nxehta, ne bregdet ka pasur stuhi te forte kete pasdite.

Ne Gjirin e Lalzit pas pasur rreshje shiu te cilat kane larguar menjehere pushuesit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje