FOTO/Në formë perfekte, këngëtarja shqiptare i la të gjithë me gojë hapur me fotot nga plazhi

0Shares
0

Këngëtarja e njohur shqiptare Anxhela Peristeri i befasoi të gjithë me rënien drastike nga pesha. Pas punës së vazhdueshme me aktivitetin sportiv dhe dietën, këngëtarja po shijon frytet. Duket se  ajo ka marrë disa ditë pushim për të shijuar detin dhe verën.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka hedhur dy foto ku shihet vetëm me bikini rozë, duke ekspozuar edhe trupin e saj.

Anxhela, thuajse nuk njihet, duke u kthyer kështu në kohët e hershme që të gjithë e mbajmë mend.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje