“E hoqën nga puna si mësues”/ Historia e të riut që u hodh nga kati i 7-të në Tiranë

Ndaje

Një i ri i ka dhënë fund jetës mesditën e sotme.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Yzberishtit në Tiranë, ku një djalë 30 vjeç është hedhur nga kati i 7-të i pallatit ku jetonte.Por tani janë mësuar detaje tronditëse nga ngjarja e rëndë.

I riu ka qenë në gjendje depresioni kur ka ndërmarrë aktin e rëndë, pasi e kishin larguar nga puna.30-vjeçari punonte si mësues, por para disa kohësh e kishin hequr nga punë për arsye që ende nuk dihen.

Ai ishte i fejuar.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje