VIDEO/Nëse e keni humbur spektaklin gjatë finales, tifozja “bombastike” hyn në fushë dhe çmend të gjithë

Ndaje

Ndeshja finale e Champions League mes Liverpool dhe Totenhemit, ishte një ndër më të bukurat. Përveçse emocionit që dhuroi, tifozët dhe ndjekësit nga ekrani panë me sytë e tyre një prej momenteve më të pabesueshme, teksa ndeshja ishte në mes të saj.

Një tifoze u fut pothuajse e zhveshur në fushë.  Ajo u largua menjëherë nga fusha, por në fakt tërhoqi vëmendjen e të gjithëve për shkak të linjave të saj.

Në fakt, vajza seksi nuk ishte e panjohur. Në profilin e saj në Instagram, ajo numëronte rreth 400 mijë ndjekës. Por me hyrjen e saj në fushë, bukuroshja ka arritur tek 1 milion ndjekës.

 

Ajo është Kinsi Volanski dhe prej 8 vitesh, është edhe e dashura e komedianit rus Vitali Zdorovetski, i njohur për videot e tij humoristike në “YouTube”. Edhe komediani është futur në finalen e Kupës së Botës në vitin 2014, në Brazil, në finalen që luhej mes Gjermanisë dhe Argjentinës.

Ndeshjen e fitoi Liverpool, i cili u shpall edhe kampion Evrope.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje