Tag: ndeshja

Zhvillohet finalja e Kupës së Shqipërisë, FSHF kërkon të ndiqet shembulli...

Ditën e dielë pritet të luhet finalja e Kupës së Shqipërisë mes Teutës dhe Tiranës. Ndeshja do të luhet në kullën me stadium ‘Air...

Ndeshja Tirana-Bylis, policia merr masat: Disa segmente rrugore të bllokuara

Policia e Tiranës shton masat per mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë zhvillimit të ndeshjes së futbollit midis ekipeve Tirana – Bylis, që do...

Ndeshja Tirana-Partizani pa tifozeri, policia informon për masat

Policia e Tiranës ka marre masa të shtuara për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë zhvillimit të ndeshjes së futbollit midis ekipeve Tirana -...

VIDEO/Rikthimi i ‘çmendur’ i Milan, i shënoi tre gola Juventusit për...

Milani është padyshim skuadra më në formë në Serie A. Këtë fakt e vërtetojnë katër fitoret në pesë ndeshjet e fundit dhe kurorën ia...

DETAJE/Tifozët nuk ‘disiplinohen’, disa të proceduar pas derbit në Air Albania

11 të proceduar, ndër ta dy të arrestuar për shkatërrim të pronës, prishje të rendit e qetësisë dhe hedhje të sendeve të forta në...

Humbja e thellë 5-1, Partizani u kthehet keq arbitrave, kërkesa për...

Partizani ka reaguar ashpër ndaj arbitrave pas humbjes spektakolare ndaj Tiranës në derbin e kryeqytetit të luajtur mbrëmjen e të premtes në  "Air Albania". Klubi...

Ndodh e papritura/18-vjeçari i talentuar shënon golin e 5 për Tiranën,...

Ka shenuar serish per Tiranen, Ernest Muçi, sulmuesi i  Tiranes, i cili hyri ne ndeshjen minutave te fundit. 18-vjeçari ka shpartalluar Partizanin, nga nje goditje...

FOTO/Në përballjen e kryeqytetit, Basha pyet në instagram ndjekësit

Lideri demokrat Lulzim Basha ka reaguar së fundmi në rrjetet sociale, aty ku ai prej kohësh ka vendosur te jete interaktiv dhe te ndërveprojë...

Derbi Tirana- Partizani në “Air Albania”, policia masa të rrepta, ndalohen...

Sot mbahet derbi Tirana-Partizani, dhe policia ka njoftuar publikun e gjere lidhur me masat e marra gjate zhvillimit te ndeshjes. Ka disa kategori te tifozeve...

Thyhen stolat në ‘Air Albania Stadium’, FSHF publikon pamjet e dëmeve...

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar se fundmi disa foto ku ka reaguar dhe  ashpër ndaj sjelljes së tifozërisë në ndeshjen Kukësi-Tirana. Aty janë...