Edhe sot pa drita, ja zonat pa energji në Tiranë

Ndaje

Rdhe gjatë ditë së sotme do të ketë ndërpreje të energjisë elektrike në disa zonat të Tiranës.

OSHEE ka bërë publike zonat e kryeqytetit.

Njoftim për abonentët Tiranë

Vijojnë punimet për rikonstruksionin e kabinave  në Tiranë.

Gjatë ditës së sotme 21 maj, në intervalin kohor 09:30-15:00 do të punohet në 2 kabina dhe gjatë kësaj kohe pa energji do të mbeten k

Zona midis rrugës “Karl Gega” dhe rrugës “Siri Kodra” pjesërisht

rruga “Petro Marko”,  rruga “Ibrahim Ndroqi” pjesërisht.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje