Meta takon Haradinajn në Durrës: diskutime për prespektivën evropiane

Ndaje

Presidenti i vendit Ilir Meta është takuar pasditen e sotme në qytetin e Durrësit me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Meta nëpërmjet postimit të një fotojë në Facebook, krahas së cilës shkruan: “Kënaqësi e veçantë të ndaja sërish me Kryeministrin, Ramush Haradinaj në Durrës pikëpamje mbi sfida të përbashkëta që forcojnë marrëdhëniet midis dy vendeve dhe perspektivën e përbashkët europiane”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje