VIDEO/ “Sa të shkojmë e të marrim nusen!”, dasmori mendjen tek protesta e PD

Ndaje

Ndonëse në një event shumë të rëndësishëm, siç është dasma, një qytetar demokrat shpreh gatishmërinë e tij për të vazhduar protestën.

Ai është filmuar nga një prej gazetarëve të Top Cahnnel në rrugët e kryeqytetit duke shkuar krushk, por thotë se sapo të përfundojë këtë ceremoni, do rikthehet për të vazhduar protestën e thirrur nga kreu i PD-së Lulzim Basha.

“Rama ik, sa të shkojmë e të marrim nusen!”, është thirrja që dasmori bën teksa është duke shkuar në dasëm si krushk.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje