Kishin marrë drogë nga Shqipëria, pranga dy grekëve në autostradë

Policia greke ka arrestuar sot dy persona, të cilët u kapën me një sasi lënde narkotike, e dyshuar kanabis sativa.

Të ndaluarit janë dy grekë, që u prangosën pas kontrolleve në autostradën Janinë-Kozan.

Policia zbuloi në makinën e tyre sasinë prej 95 kilogramësh drogë.

Ka dyshime se lënda narkotike ishte marrë nga Shqipëria.

Dy të rinjtë grekë iu dërguan autoriteteve të drejtësisë në Janinë me akuzën e trafikut të drogës.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje