VIDEO/Në pritje të filmit “Dy gisht mjaltë”, Elvana publikon momentet gazmore me Ermalin

Ndaje

Është një ndër filmat më gazmorë që pritet të dalë në kinematë shqiptare për pak ditësh.

Elvana Gjata dhe Ermali janë protagonistë të filmit “Dy gisht maltë”.

Kurioziteti është shtuar për filmin, dhe Elvana nuk ka hezituar të na tregojë disa prej momenteve. Këtë video e ka zgjedhur për t`i uruar ditëlindjen  Ermalit, të cilin e konsideron si vëlla.

Krahas videos, këngëtarja shkruan:

“Gezuar ditelindjen vllai @ermalmamaqiofficial
Jam krenare per ty!”

VIDEO

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje