FOTO/ Vritet avokati në Elbasan, por Ardi Veliu shijon Shqipëri – Turqi

0Shares
0

 

Rreth orës 19:30 minuta të kësaj të premteje, qyteti i Elbasanit u trondit nga një tjetër vrasje, ku viktimë mbeti avokati i Emiljano Shullazit dhe i  fisit Çapja, Ravik Gurra.Por, paralelisht me ngjarjen e rëndë “Balkanweb” ka siguruar pamje të drejtorit të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, i cili ndodhet në stadiumin ‘Loro Boriçi’ në pritje të sfidës mes Shqipërisë dhe  Turqisë për Eliminatoret Euro 2020.

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje