Pranga shqiptarit në Selanik, iu gjetën në banesë mbi 27 kg kanabis

Ndaje

Mbi 27 kg kanabis janë sekuestruar në Selanik, teksa në pranga ka rënë një 29-vjeçar shqiptar si posedues i lëndës narkotike.

Operacioni policor është zhvilluar në një banesë në Nikopoli, ku u gjetën dhe 4 pako me 27 kg 246 gram marijuanë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje