Arsyet pse meshkujt e kësaj moshe janë partnerët më të mirë… sidomos në shtrat!

Ndaje
Mosha e dikujt  gjithmonë është diskutuar, sidomos kur bëhet fjalë për një lidhje.
Bazuar te përfundimet që kanë sjellë ekspertët e lidhjeve, mesa duket meshkujt 40-vjeçarë janë partnerët më të mirë. Ja disa nga sekretet e tyre:
1. Bisedë e këndshme
Me një mashkull në këtë moshë ke më shumë gjëra për të thënë, sepse eksperienca e tyre është më e madhe dhe kanë më shumë informacion për tema të ndryshme. Nga një bisedë e këndshme, bëhen edhe më tërheqës në syrin e një femre.
2. Zotëron shtëpinë e tij
Pjesa e privatësisë është shumë e rëndësishme dhe e bën marrëdhënien më të fortë. Çifti ka nevojë të ketë një vend ku të ndajë pasionin dhe dashurinë që kanë për njëri-tjetrin. Një mashkull 40 –vjeçar në shumicën e rasteve jeton vetëm.
3. Seksi më i mirë
Njerëzit e pjekur kanë pasur praktikë të mjaftueshme për të ditur se çfarë funksionon dhe çfarë jo. Prandaj një mashkull në këtë moshë e di sit a kënaqë partneren e tij./Intv.al

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje