LAJMI I FUNDIT/ Digjet “Smarti” në mes të Fierit

Ndaje

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të hëne në lagjen “8 shkurti” të Fierit.

Makina, tip Smart me targa AA 466 EG, figuron në pronësi të qytetarit Pandeli Reka nga Zhupani.

Drejtuesi i mjetit raportohet të jetë larguar nga vendi i ngjarjes, ndërkohë që nuk ka pasur të lënduar.

Në vendngjarje shkoi zjarrfikësja për të shuar flakët dhe policia me një grup hetimor për të mësuar rrethanat, deri më tani të paqarta.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje