Vasili – Markut: Çfarë po pret, që qeveria të vjedhë gjithë Shqipërinë si Astirin

Ndaje

Kreu i grupit parlamentar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili i ka bërë thirrje kryeprokurores Arta Marku, që të nisë hetimet ndaj kryeministrit Edi Rama  për vjedhjen në projektin e Astirit.

Përmes një statusi në Facebook, Vasili pyet Markun se çfarë është duke pritur ende për të nisur hetimet ndaj Ramës.

POSTIMI VASILIT:

Çpo pret prokuroria qe qeveria te vjedhe tere Shqiperine si Astirin !!!!

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje