LAJMI I FUNDIT/ Makina përplaset me trajlerin, plagosen dy persona në Lezhë

Ndaje

Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Pacram-Mabe, ku mjë makinë tim mercedes Benz është përplasur me një trajler.

Makina ka dalë jashtë asfaltit dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona të cilët janë dërguar me urgjencë drejt spitalit të Shkodrës.

Aksidenti ka ndodhur në zonën ku ndahet Lezha me Shkodrën.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje