VIDEO/’Vithet e mia janë origjinale, ajo i ka plastike’, plas sherri në konkursin “Miss Bumbum”

Ndaje

Konkursi i sivjetshëm i Miss BumBum përfundoi në kaos, pasi garueset kërkuan me dhunë fitoren duke nxjerrë mashtrimet. 

Lufta u nxit nga një konkurrente që akuzoi tjetrën se i kishte të pasmet e bëra me ndërhyrje kirurgjikale. Pasi drejtuesi shpalli fituese Ellen Santanan, konkurrentja tjetër, Aline Uva, e shkuli shiritin e “Miss-it” nga trupi i fitueses duke e akuzuar rëndë.

Unë i respektova të gjitha rregullat”, u dëgjua Uva në skenë. “Vithet e mia janë origjinale, por ajo i ka plastike”.

Konkursi Miss BumBum është mbajtur çdo vit në Brazil që nga viti 2011. Ajo u themelua nga gazetari dhe sipërmarrësi Cacau Oliver dhe synon të kurorërojë vajzën me të pasmet më të mira në Brazil.

Fituesja e konkursit

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje