Berisha i publikoi foton, Ndreu sërish agresiv: Plaku dhe kori i tij i llapaqenëve

Ndaje

Pjerin Ndreu vazhdon të reagojë ashpër pas publikimit të fakteve dhe fotove nga ana e ish-kryeministrit Berisha.

Berisha publikoi sot një foto të Ndreut dhe Xhevahir Ndokës, që sipas tij ishte bërë gjatë pushimeve që kishin kalur në Itali.

I menjëherëshëm ka qenë reagimi i tij,ku Ndreu e quan Berishën një plak, që duart e të cilit mbajnë ende erë gjaku nga ngjarjet e vititi 1997 dhe të Gërdecit, ndërsa sipas tij Lulzim Basha është i pazotë dhe hajdut.

Ndreu përmend dhe deputetë të tjerë demokratë që sipas tij janë nën efektin e alkoolit dhe kanë vëllezër të dënuar për drogë.

Reagimi i Ndreut:

Plaku mban ere gjaku nga 97 dhe Gerdeci. Lulushi nje i pazoti dhe hajdut qe vjedh rrugen e kombit, vret ne bulevard 4 te pafajshem, shet detin dhe mbytet ne injorancen e babales. 

Tjetri nje ordiner qe pasi pi e behet dhoge ju thote femrave te panjohura, kush do vije te fleje me mua pa pike turpi. Nje me vella ne burg ne Angli me emer tjete per droge. 

Nje tjeter biri i nje qe mbante shiritin e AGBV dhe spiunonte lagjen mbare ! Ky eshte kori i llapaqeneve qe shpifjen e kane instrumentin e vetem per te helmu shqiptaret e per te ardhe ne pushtet !

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje