DENONCIM & VIDEO/ Spitali i Peshkopisë prej 1 muaji pa ujë

Ndaje

Një tjetër denoncim është bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Ish-kryeministri ka publikuar një video, e cila shoqërohej me mesazhin se në spitalin e Peshkopisë, ka më shumë se një muaj që nuk ka ujë të pijshëm.

POSTIMI I BERISHES:

Mbi nje muaj pa uje ne spitalin e Peshkopise!

Lexoni nesazhin dhe shikoni videon e pacientit dixhital. sb

Pershendetje Z.Berisha

Ndodhem ne spitalin Peshkopi

Ky spital eshte jasht kontrollit fare

Ka mbi nje muaj qe ska uj te pijshem ne spital”

Mbi nje muaj pa uje ne spitalin e Peshkopise!Lexoni nesazhin dhe shikoni videon e pacientit dixhital. sbPershendetje Z.BerishaNdodhem ne spitalin Peshkopi Ky spital esht jasht kontrollit fareKa mbi nje muaj qe ska uj te pijshem ne spital

Publiée par Sali Berisha sur Mercredi 24 octobre 2018

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje