Zhduket fëmija 13-vjeçar në Tiranë, nëna denoncon në Polici

Ndaje

Një fëmijë është zhdukur që prej ditës së djeshme nga banesa e tij në Tiranë.

Denoncimin e zhdukjes së 13-vjeçarit e ka bërë nëna e tij,

NJOFTIMI I POLICISE:

Më datë 27. 09. 2018, shtetësia S. M., vjeçe 28, banuese në Tufinë, me arsim 5 klasë, kallëzon se i është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer djali i saj, me iniciale S. M., vjeç 13. Punohet për gjetjen e tij. Materialet do ti kalojnë Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për hetime të mëtejshme

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje