Mbyllet përfundimisht emisioni i njohur në Top Channel

Ndaje

Emisioni i njohur  ‘Top Show Magazine’ i moderuar nga Alban Dudushi prej më shumë se një dekade, do të hiqet përfundimisht nga ekrani.

Image

Varianti i ‘Top Show’ i cili vinte një herë në javë me personazhe publikë, nuk do të transmetohet më në ekran.

Image

Në vijim Alban Dudushi do të shfaqet vetëm të martave në orën 22:00.

Ende nuk dihet ç’do të bëhet me opinionistët e emisionit Albana Osmani dhe Ervin Kurti, i cili deklaroi largimin e tij një javëmë parë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje