Pse e la programin e pasdites gazetarja Juli Krisafi

Ndaje

Moderatorja e Pasdite në Top-Channel,Juli Krisafi do të largohet nga programi. Juli Krisafi e mori detyrën e moderatores tetorin e kaluar pas largimit të Jonida Shehut.

Sipas dhe burimeve të sigurta, Juli është vetë larguar dhe pritet të kalojë në televizionin më të ri A2 dhe do t’i bashkohet stafit të ri të këtij ekrani.

Juli Krisafi është një gazetare e njohur të cilën prej shumë kohësh e kemi parë në televizionin Top-Channel.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje