FOTO/Treni përplas makinën në Lushnje

Ndaje

Pasditen e sotme në Dushk të Lushnjës treni ka përplasur një makinë, e cila ishte duka kaluar shinat por fatmirësisht nuk ka patur të lënduar nga perplasja.

Kjo nuk është hera e parë që në Shqipëri ndodhin aksidente të tilla. Kujtojmë që vetëm pak kohë më parë në afërsi të Durrësit pati një përplasje të tillë.

Ndërkohë që në vendngjarje ka mbërritur policia e cila po heton për zbardhjen e ngjarjes.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje