U kapet 30 kg kanabis në banesa, në kërkim dy gjirokastritë

Ndaje

Dy shtetas  nga fshati Arshi Lengo në Gjirokastër janë shpallur në kërkim prej policisë.

Uniformat blu bejne me dije se në banesat e këtyre dy shtetasve, A.S 43 vjeç dhe F.S 38 vjeç, u gjetën 30 kg lëndë narkotike kanabis sativa.

Droga u sekuestrua në cilësinë e provës materiale./on

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje