DEKLARATE/Reagon Shoqata e Gazetarëve për dhunën ndaj Bledi Kasmit

Ndaje

Shoqata e gazetarëve përmes një deklarate për mediat ka dënuar dhunën e ushtruar një ditë më parë në protestën e opozitës, ndaj gazetarit dhe kryeredaktorit të Rilindjes Demokratike, Blendi Kasmi.

DEKLARATA:

Image

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje