VIDEO SHQETESUESE/Policia i thyen krahun se shiste cigare, tmerrojne ulerimat nga dhimbja

Ndaje

Polcia bashkiake e Tiranes ka masakruar nje te ri sot se po shiste cigare ne rruge. Policia ka perdorur dhunen duke i thyer edhe krahun. Per minuta te tera ai tmerruar kalimtaret duke kerkuar ndihme. Dhimbjet  e medha kane terhequr vemendjen e shume njerezve.

Policia bashkiake i ka thyer krahun këtij shitësi ambulant, i cili po ulëret nga dhimbjet, sepse refuzoi që tu dorëzonte paketat me cigare.

Publiée par Nisma #Thurje sur mercredi 18 avril 2018

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje