Tag: policia bashkiake

Njerezit e Velise, ryshfete per te parkuar fugonet e rretheve mes...

nje mesaH i publikuar nga ish kryeministri Berisha ngre ceshtjen e korruptimit te bashkise dhe policise bashkiake jo vetem per ndertime pa leje te...

Rama tensionon Shkodren, ve perballe dy policite

  Kryetarja e bashkise se Shkodres, Voltana Ademi denoncon sot. E nje konference per mediat provokimet e policise se shtetit ndaj polivise bashkiake. Ademi tha se...

VIDEO/Policia bashkiake në Tiranë iu merr biçikletat, fëmijët shpërthejnë në të...

Mbrëmjen e djeshme, disa të miturve u është marrë biçikleta nga policët bashkiakë të kryeqytetit, në zonën e parkut Rinia. Një person ka regjistruar gjithë...

FOTO/Abuzimi me parkimet në Tiranë, aktivistit i vendosin gjobë brenda pagesës

Një prej aktivistëve, Pano Soko ka denoncuar një rast abuzimi me parkimet nga ana e policisë bashkiake të Tiranës. Në rrjetet sociale, Pano publikon dhe mesazhet...

VIDEO/ “Policët e Lal plehut, sjellje shtazore ndaj qytetarëve”

“Shikoni sjelljen shtazore te policëve të Lal plehut ndaj qytetarëve”. Denoncimin e bën ish-kryeministri Sali Berisha i cili publikon edhe këtë video. https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/998273643666876/

VIDEO LAJM/ Qytetarja “bën për një lek” policët bashkiakë të Tiranës:...

“Duartrokitje për qytetaren! Kjo është sjellja model karshi hajdutëve me uniformë që grabisin përditë të varfrit në emër të €rion Veliajt, pa procesverbal e...

VIDEO SHQETESUESE/Policia i thyen krahun se shiste cigare, tmerrojne ulerimat nga...

Polcia bashkiake e Tiranes ka masakruar nje te ri sot se po shiste cigare ne rruge. Policia ka perdorur dhunen duke i thyer edhe...

VIDEO/Policia sekuestron qindra makina te braktisura ne Tirane

Policia Rrugore e Tiranës dhe ajo Bashkiake kanë nisur këto ditë zhvendosjen e 215 makinave të braktisura në kryeqytet. Pas evidentimit të automjeteve që nisur...

“Shiriti i bashkisë mbi bizneset është i paligjshëm”

Ish Kryeministri Berisha ka denoncuar sonte një rast kur policia bashkiake ka bllokuar nje biznes për shkak se nuk ka paguar taksa të rivlerësuara...

VIDEO SKANDAL/ “Bandat me uniformë të Lal Plehut keqtrajtojnë si kriminel...

“Bandat me uniforme të Lal Plehut keqtrajtojnë si kriminel qytetarin!”. Denoncimin e “qytetarit dixhital”, e bën publik ish-kryeministri Sali Berisha, i cili krahas videos, publikon...