Kryeministri Rama, në inat me ndjekësit në Facebook prej 12 orësh

Ndaje

Kryeministri Edi Rama ka nisur debatin me ndjekësit e tij në rrjetet sociale që në orët e mëngjesit dhe vijon edhe pasdite të përgjigjet në kërkesat e tyre. Pavarësisht se komunikimi nuk sjell asnjë ndryshim në jetën e tyre, Kryeministri përpiqet t’ua mbushë mendjen se gjithcka po ecën mirë.

 Debati i Ramës nisi pasi postoj ‘story-n’ e mëngjesit në lidhje menjë të punësuar në një impiant të përpunimit të peshkut.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje