FOTO/ Franceska Jace, edhe më seksi se është, c’po ndodh

Ndaje

Françeska Jaçe ka shkuar në republikën domenikane dhe prej andej ka tronditur fansat e vet. Natyrisht jo me ndonjë fjalë apo deklaratë por me ato që trondit zakonisht ajo, format seksi kudo që ato shfaqen.

Ajo ka postuar disa foto në Instagram te shoqeruara me komentin ‘Thjesht.’

Pas kësaj foto ka pasur reagime të personave, që e kritikojnë për ekspozimet e ekzagjeruara. “Njeher gjoksin, tani b…n, po pse nuk del nudo komplet apo i ben pjes pjes”, shkruan komentuesja.

Dhe Françeska nuk e ka lënë me kaq. “Do vesh çarçaf per plazh here tjeter”, i kthehet modelja komentueses.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje