EMRI & FOTO/ Milot makina në lumë, ja kush është shoferi që humbi jetën gjatë aksidentit

Ndaje

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Milot, ndërsa mësohet se një person ka humbur jetën. Mësohet se viktima është Viktor Marku dhe se policia nuk ka gjetur person tjetër gjatë kontrollit të mjetit pasi është nxjerrë nga lumi. Burime zyrtare bënë me dije më herët se mjeti ka dalë nga rruga në afërsi të urës së Milotit duke përfunduar në lumin Mat.

Njoftimi paraprak i Policisë

Nje autoveture Benz ka dale nga rruga dhe ka rene ne lumin Mat. Afer lumit eshte gjetur nje shtetas i pajete qe dyshohet se mund te jete drejtuesi i mjetit. Dalja nga rruga në rrugen dytësore Pllanë-Rrubik.

Automjeti tip “Benz” me targa AA 272 JN. Policia e ka nxjerr mjetin tani ne ane te lumit dhe ska konstatuar njerez te tjere brenda ne mjet. Mjeti ka qene ne levizje nga Miloti ne drejtim te fshatit Berzane.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje