MOTI/ Ja si do të jetë koha në natën e ndërrimit të viteve

0Shares
0

Nata e ndërrimit të viteve do të jetë kryesisht e kthjellët.
Temperaturat do të sjellin një rritje të lehtë në mëngjes, ndërsa në mesditë do të shoqërohen nga një rritje 2 – 3°C.
Duke qenë se sot nuk do të ketë reshje shiu, qytetarët mund t’i gëzohen akoma më shumë atmosferës magjike të festave, ndërsa mund të dalin në mbrëmje në sheshet e qyteteve për të shijuar atmosferën e ndërrimit të viteve.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje