DETAJE/ Fier, djali “bën detektivin”, gjen babanë “e zhdukur” i cili bashkëjetonte në fshehtësi me një grua

Photograph of a man in trench coat and hat looking through binoculars with huge, cartoonish eyes seen in the lenses.

Një djalë nga Fieri ka gjetur babanë e tij, i cili ishte zhdukur prej një muaji.
Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show”, banorët e pallatit ku jetonte i moshuari ishin shqetësuar për të pasi nuk e kishin parë prej kohësh. Por, ka qenë i riu, ai i cili ka zbuluar se babai i tij kishte nisur bashkëjetesën me një grua në një tjetër qytet dhe nuk kishte njoftuar për shkak të opinionit.
“Banorët e një pallati në Fier janë bërë merak për një të moshuar i cili jetonte në të njëjtin pallat pasi ishte zhdukur prej një muaji. Komshinjtë kanë telefonuar të afërmit e tij dhe më pas edhe djalin i cili më pas ka zbuluar se babai kishte nisur një bashkëjetesë me një grua në një qytet tjetër. I moshuari nuk i kishte treguar askujt për bashkëjetesën që kishte nisur pasi kishte turp”, tha gazetari.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje