Shqiptarët që na bëjnë krenare! – Tre yjet që ishin më të mirët mbrëmë në MTV

“Shqiptaret qe na bejne krenare! Rita Ora, Dua Lipa, Ermal Meta; tre yjet qe ishin me te miret mbreme ne MTV.
Edicionin e sivjetshem i ‘MTV Europe Music Awards’ në Wmbley të Londrës e drejtoi kengetarja e famshme Rita Ora.
Dua Lipa u shpall artistja e re me mirë duke mposhtur konkurrentë të fortë, ndërkohë që Ermal Meta triumfoi për veprën më të mirë italiane.
Urime!!”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në “Facebook”, ndërsa publikon edhe këtë fotomontazh.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje