Tiranë, kamioni përplas rëndshëm fëmijën

Ndaje

Një fëmijë ka mbetur rëndë i plagosur si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në Tirane. Mësohet se, fëmija është përplasur nga mjeti te kryqëzimi i “Rrugës së Qelqit” në Kombinat dhe është transportuar në spitalin e Traumës në gjendje të rëndë. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet, ndërsa është shoqëruar në komisariat drejtuesi i mjetit. 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje