Aksidenti me motorr i reperit shqiptar që u mbajt i fshehtë nga autoritetet

0Shares
0

Një nga reperët shqiptar ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti automobilistik. Bëhet fjalë për Stresin ose ndryshe Arkimed Lushaj. Burime tregojnë se Stresi është aksidentuar pak para mesnatës në Tiranë. Ai është aksidentuar me një motor në zonën e njohur si ‘Komuna e Parisit’ rreth orës 23:30. Sipas burimeve për Express, mësohet se ai ka marrë lëndime të lehta dhe gjendet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë pranë policisë nuk është regjistruar asnjë aksident që lidhet me emrin e këngëtarit. Me siguri Stresi është larguar menjëherë pas ndodhisë nga vendngjarja

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje