EMRI/ Durrës, ngacmoi dy vajza të mitura në autobuz, arrestohet pedofili

Ndaje

Një pedofil i moshuar është arrestuar nga Policia e Durrësit. Mësohet se 64 vjeçari ka kryer vepra të turpshme me dy të mitura 10 dhe 11-vjeçare. Sipas të dhënave zyrtare, Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë Ilmi Sulejmanin, 64 vjeç, banues në Durrës. Në lagjen Nr. 11 Durrës, në autobusin e linjës Durrës-Porto Romano ka ngacmuar me shikime, gjeste, fjalë shtetaset e mitura me iniciale K. M., 10 vjeçe dhe K. M., 11 vjeçe. Dosja i ka kaluar Prokurorisë së Durrësit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje