DURRËS/Policia gjen 7 vjecarin e humbur

Ndaje

Policia e Durrësit ka gjetur 7 vjecarin humbur që prej sot paradite. Ai u pa larg banesës ku kishte shkuar për të luajtur.

Fëmija u largua nga shtëpia sot rreth orës 10:30 dhe nuk ishte kthyer më duke vënë në alarm familjen dhe më pas edhe policinë që bëri një lajmërim publik shoqëruar me foto.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje