Mësohet emri i lushnjarit që u gjet i vdekur

Ndaje

Policia ka arritur të identifikojë personin epajetë që u gjet sot në afërsi të spitalit të Lushnjës.

Viktima është Shaban Gjoni, 69 vjeç, i cili rezulton banues në lagjen “Kongresi Lushnjes”.

Trupi i pajetë i tij u gjet nga banorët rreth orës 17:40, në lagjen “Xhevdet Nepravishta”.

Nga këqyrja e jashtme e kufomës dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale pasi nuk janë konstatuar dëmtime apo shenja dhune.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje