EMRI/ Gjirokastër, aksident rrugor, vdes i moshuari , shoferi arratiset

Ndaje

Një aksident tjetër është regjistruar pasditen e sotme.
Ngjarja ka ndodhur në Gjirokastër.
Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një 87-vjeçari ka ndodhur mes fshatrave Derviçan dhe Goranxi.
I moshuari i identifikuar si Andon Qurku ka qenë duke kaluar rrugën kur është përplasur për vdekje. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.
Shoferi është arratisur nga vendi i ngjarjes dhe policia po e kërkon.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje