“Nëntori” thyen rekordin e rradhës

Ndaje

Kënga “Nënori” e kënduar nga Arilena Ara ka thyer rekorde në klasifikimin e 100 këngëve më të dëgjuara në Greqi dhe Ukrainë.
Qershia mbi tortë është fakti se kjo këngë jo vetëm që është pjesë e listës Top 100, por e kryeson atë, duke u ndjekur me të tjera hite të kësaj vere si Despacito apo Hold on love.
Arilena ka treguar mirënjohjen e saj përmes postimeve në rrjetet sociale, madje ka qenë e ftuar personalisht në Radio Zu për të dhënë një intervistë dhe detaje mbi këngën.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje