Lulzim Basha thotë arsyen se pse Edi Rama refuzon debatin me të

Ndaje

Kam panin ekonomik, vullnetin, përvojën, mbështetjen ndërkombëtare dhe dua mbështetjen tuaj. Iu zgjidh goja edhe Ilir Metës dhe Edi Ramës. Po flisni për drogën dhe korrupsionin. Askush nuk pranon se ata u konvertuan në republikë të re. Ata refuzojnë të japin llogari. Sot pas 3 javësh estradë Edi Rama paska shpallur disa premtime po i përsëris ftesën meqë ka bërë program, eja në debat, ti programin tënd, unë programin tim dhe shqiptarët do të vendosin.

Basha tha se ai nuk vjen pasi ka frikë. Ka frikë se nuk ka program, ka vetëm timon. Prandaj kërkoj që të votohet numri 6 që është lëvizja për republikane  re të qytetarëve shqiptarë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje