Daily Mail: Murinjo trajneri i Shqipërisë dhe fiton Euro 2016!!

Ndaje

Si çdo vit edhe për 2016 tabloidi britanik Daily Mail ka publikuar parashikimet gazmore dhe të çmendura të gazetarit Piter Oborne.

Vec te tjerave, Oborne shkruan se ish trajneri I skuadrës së Chelsit Zhoze Murinjo do të marrë drejtimin e stolit të Shqipërisë, ku do të mundë Anglinë me penallti në fazën finale të kampionatit Europian.

Parashikimi vazhdon më tej ku shkruan se Shqipëria e Murinjos do ta fitojë kampionatin Euro 2016.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje