Shoqata “Lazarati”: Edi Rama të vërë gishtin në plagë, mos të lavdërohet me Gaten

Ndaje

Please insert content…

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje