Tag: vdekje

Vdes 55 vjeçari, gëlltiti një tufë me ilaçe

Një burrë vdiq tragjikisht ditën e sotme. Ngjarja ndodhi në spitalin e Tiranës, këtë pasdite. Raportohet se 55-vjeçari A.Sh., banues në fshatin Lundër, në...

Lushnjë, aksidenton për vdekje 72 vjeçarin dhe zhduket

Një 72 vjeçar ka humbur jeten si pasojë e nje aksidenti automobilostik. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë rotondos së Kolonjës...

Pragu i vdekjes, çfarë mendojnë njerëzit në momentet e fundit

Në librin e saj “Top 5 keqardhjet në prag të vdekjes”, Bronnie Ware thotë se ajo gjeti se gati të gjithë pacientët shqetësoheshin më...

EMRI/ Tragjedi në Mal të Zi, aksidentohet për vdekje 29-vjeçari nga...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të...

VIDEO/ Ja vdekja e “Miss Ukraina” që u transmetua live në...

“Miss Ukraina 2016”, bashkë me shoqen e saj 24 vjeçare, ishin duke ecur me makinë ndërkohë që kanë humbur kontrollin dhe ranë në humnerë. Sofia...

Plaket Shqipëria, ja raporti i lindjeve dhe vdekjeve në tremujorin e...

Shtesa natyrore e popullsisë për tremujorin e parë 2017, pasqyron një rënie me 33,6 %, në krahasim me tremujorin e parë 2016. Gjatë kësaj periudhe...

Milot-Rubik, aksident tragjik, humb jetën 45-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar ditën e sotme. Ngjarja e rëndë ndodhi në aksin rrugor Milot - Rubik , në vendin e quajtur...