Durrës, ja emri i personit që humbi jetën si pasojë e aksidentit

Ndaje

Një aksident i mori jetën një të riu. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën dytësore Fllakë-Shijak. Mësohet se një mjet tip ‘BMW’ është përplasur me një karotrec dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i BMW, Redi Hoxha 34 vjeç. Forca policie kanë mbërritur në vendngjarje.

 

NJOFTIMI I POLICISE:

Më datë 30.09.2017, rreth orës 18:10, në Xhafzotaj është përplasur mjeti tip BMW me targa AA 969 DN me mjetin tip Benz me targa AA 484 MJ( karraotrec). Për pasojë drejtuesi I mjetit tip BMW, shteti R.H. 34 vjeç, banues në Durrës ka ndërruar jetë, ndërsa drejtuesi I mjetit tip Benz, shtetasi A.M. ndodhet në Spitalin Rajonal Durrës nën kujdesin e mjekëve.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje