Tag: tv klan

Reagimi i Fugës: “Our money back!”Përndryshe bojkotojmë të gjitha transmetimet televizive!

Akademiku Artan Fuga ka reaguar sërish në rrjetet sociale, lidhur me heqjen e sinjalit të Tv Klan dhe Klan Plus nga Digitalb. Duke iu...

“Nuk më del më Tv Klan”, Fuga: Më del një ekran...

Televizioni Klan, njoftoi audiencën e saj  se kompania Digitalb ka hequr nga platforma e saj sinjalin e Tv Klan dhe Klan Plus. Kjo si...

FOTO/I la të gjitha për ERTV-në, moderatorja nuk e harron “zakonin...

Prej kohësh, Anjeza Maja është stacionuar në televizionin e kryeministrit Rama dhe aty duket se çdogjë po i shkon më së miri. Maja prej kohësh...

Humb ish-gazetari i Tv Klan,familja në kërkim prej 28 marsit

Lazion Cini, 30 vjeç, gazetar, ka humbur kontaktet me familjarët e tij prej datës 28 mars të këtij viti. Familjarët e tij i janë drejtuar...

“Më hodhën në rrugë”, Alesia Bami sqaron të vërtetën e pushimit...

Alesia Bami para pak ditësh u pushua nga puna si velinë e emisionit “Stop” pasi shkoi tek emisioni  “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon,...

Largimi i Alesia Bamit, reagon Tv Klan: “E kishte mbushur kupën”

Ka dy ditë që në media po komentohet largimi nga emisioni “Stop” i velinës Alesia Bami. Mbrëmjen e djeshme ka ardhur edhe reagimi i kësaj...

FOTO/’Balerinën e largojnë nga emisioni pas intervistës në një tjetër televizion’

Balerina simpatike e emisionit STOP, Alesia Bami i çuditi të gjithë me mungesën e saj, ndërsa ishte zëvendësuar nga një tjetër balerinë, e quajtur...

Si u manipulua përgjimi i Dakos dhe Avdylit, ‘Tv Klan’ fshiu...

TPZ siguroi një dokument ekzkluziv, të prokurorisë, me transrikptin e bisedës së Vangjush Dakos, me njërin prej anëtarëve të bandës së Shijakut, Altin Avdyli...

FOTO/ Seriali ‘I inflitruari’, ja me kë u dashurua Sarpi gjatë...

“I infiltruari”, seriali i cili theu rekorde shikueshmërie. Në xhirimet e këtij seriali lindi dhe një dashuri mes personazhit kryesor kaq të dëshiruar nga vajzat....

Rama e thotë me bindje: “Teatrit i ka ardhur fundi, ka...

Mazhoranca ka votuar sot pro ligjit të teatrit, duke i hapur rrugë ndërtimit të një godine të re. Ndërkohë, në studion e emisionit “Opinion”,...