Tag: i forti

Kush është i forti i Elbasanit që i çau nofullën policit...

Një javë më parë në periferi të Elbasanit, te kryqëzimi i Bradasheshit tre persona kanë goditur një efektiv policie duke i çarë nofullën. Autorët po...

VIDEO/Kapet ‘i forti’ i Fierit, sekuestrohen armë, drogë e municione

Operacioni "Ndëshkimi i të fortëve" godet sërish në Fier. Policia njofton se ka sekuestruar armë, drogë e municione luftarake. Vijojnë kontrollet e befasishme në lokale,...

EMRI/Kapet ‘i forti’ i Fierit, me armë, shpata dhe pjesë e...

FNSH në bashkëpunim me Policinë Vendore Lushnje e Fier kanë kryer kontrolle të befasishme për kapjen e personave që qarkullojnë me armë zjarri dhe...