X

droni

18533 Postime 1 Komentet

Horoskopi, 26 Maj 2018/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Pritet qe marrëdhënia juaj ne çift te ketë përmirësime te ndjeshme gjate kësaj dite. Ka ardhur koha t’i shprehni me tepër ato qe ndjeni...

VIDEO/Basha i bën thirrje qytetarëve për protestë:Ti themi ndal të keqes...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha shpërndau sot ftesa për protestën e nesërme kombëtare. Nga qendra e kryeqytetit, Basha ftoi qytetarët të bashkohen në...

VIDEO/I moshuari godet kamarieren nga mbrapa,rrezikon burgun

Një amerikan rrezikon të përfundojë në burg pasi goditi nga prapa një kamariere në një restorant në New York. 65 vjeçari Clarence Locke kishte shkuar...

Edi Paloka:Ministri i Brendshëm i bëri karshillëk opozitës dhe shqiptarëve,ja pse...

Sfidës që Ministri Xhafaj i bëri kreut të demokratëve Lulzim Basha i është përgjigjur nënkryetari i PD-së, Edi Paloka. Në një deklaratë për mediat, Paloka...

Partia Demokratike probleme me policinë, mund të mos respektojë kohëzgjatjen...

Partia Demokratike ka paraqitur kërkesën e saj në Policinë e Tiranës për të marrë leje për protestën e 26 majit. Policia përhapi informacionin se...

Marcelo i kërkon Neymar ti bashkohet Real Madridit

Marcelo i ka kërkuar shokut të tij të kombëtares së Brazilit, Neymar, që ti bashkohet finalistes së Ligës së Kampioneve, Real Madrid. Neymar është i...

Nafta e ardhmja e Kucovës ,Rama: Së shpejti çelim Akademinë Shell...

Kuçova do të ketë shumë shpejt Akediminë Shell që do të trajnojë vajza dhe djem që duan të punojnë në sektorin e naftës, që...

FOTO &VIDEO/Ankohen fermerët e qershisë në Dibër:Nuk ka treg ,do mbjellim...

Fermerët e qershisë në Dibër ankohen për mungesë të tregut të shitjes të prodhimeve të tyre. Këtë vit prodhimi i qershisë ka qenë në maksimum,...

Ish-ministri Manjani këshillon Xhafën:Dorëhiqu sa nuk është vonë për qeverinë

Ish-ministri i Drejtësisë , Ylli Manjani në një postim në rrjetin social "FACEBOOK", ka këshilluar ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj, duke i thënë që...

DURRES/Tentoi të vrasë me thikë 20-vjecarin,arrestohet autori

Ndalohet personi i cili para dy ditësh tentoi të vrasë me thikë një 20-vjeçar në Durrës. G.Gj. 18 vjeç, banues në Durrës, u vu në...