FOTO/La princin miliarder për t’i marrë ish-burrin Miley Cyrus!

Ndaje

Liam Hemsworth, ish- bashkëshorti i Miley Cyrus, nuk do të qëndrojë për shumë kohë single. Yllit i ka vënë syrin, aktorja shumë e njohur, Lindsey Lohan.

Aktorja 33 vjeçare është single, pasi është ndarë nga princi saudit miliarder Mohammad bin Salman. Lajmin e bëri vet të ditur sot në një emision mëngjesi australian.
“ U ndamë sot!” tha ajo.

Thashethemet se ajo dhe 29 vjeçari mund të jenë në prag të një lidhjeje të re filluan pas komentit të Lohan në foton e Liam në Instagram, “Pse nuk u takum në Sidnei ose në Bondi”, gjatë pushimeve të këtij të fundit në ishullin Makepeace të Richard Branson.

Loading...

Leni një përgjigje