VIDEO/Po bënin s*ks afër dritares, gruaja humb jetën pasi rrëzohet nga kati i nëntë

Ndaje

Një grua humbi jetën pasi u rrëzua nga kati i nëntë i një pallati në Rusi ndërsa po bënte seks. Ajo vdiq, ndërsa partneri i saj mbijetoi pasi ra mbi të.

Gruaja, 30 vjeç, u gjet e vdekur në bazën e një blloku apartamentesh në Shën Petersburg në natën e 5 korrikut gjatë asaj që fqinjët e përshkruan si një festë e egër.

Dëshmitarët thanë se panë një televizor të hedhur nga dritarja e banesës, pas së cilës gruaja dhe i dashura i saj 29-vjeçar u zhytën në tokë më poshtë.

Raportet fillestare sugjeronin se gruaja ishte vrarë nga TV teksa po binte, por imazhet nga vendi i ngjarjes e tregojnë qartë atë e cila ishte gjysme e zhveshur dhe kishte rënë nga lartësia.

Pas intervistimit të dëshmitarëve, hetuesit dolën në përfundimin se çifti kishte kryer marrëdhënie seksuale afer  një dritareje kur ranë.

Dy burra të tjerë ishin në banesë kur ndodhi rënia, por nuk mendohet të jenë përfshirë.
Hetimet mbi vrasjen kanë nisur./DRONI.al

Burimi: DailyMail

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje